قیمت برند:TP-LINK

قیمت دسته: سوئيچ شبکه - SWITCH

TP-LINK TL-SM311LS

سوئيچ شبکه - SWITCH

قیمت

برای این کالا قیمتی ثبت نشده و فروشنده ای ندارد
لیست فروشندگان
اولین فروشنده ای باشید که به این محصول قیمت می دهد.
MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Wave Length 1310nm
Power Supply 3.3V
Cabel Single-mode Fiber
Fiber Type 9/125 um Single-mode
Max. Cable Length 10km
Data Rate 1.25Gbps
Port Type LC
Safety & Emission FCC, CE
Environment Operating Temperature: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Storage Temperature: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
منبع: TP-LINK

زیر قیمت بازار:


نظرات

    امتیاز کاربران: ۲۸۷ رای ثبت شده است

    قیمت

    طراحی

    کیفیت ساخت

    امکانات

    ارزش خرید

    جدیدترین آگهی ها: سوئيچ شبکه - SWITCH

    همه آگهی های سوئيچ شبکه - SWITCH