4624
کالای نو

بهترین قیمت دوربین CANON

نورنگار-بهترین قیمت دوربین CANON

نورنگار در سال 1381 با هدف تهیه و توزیع تجهیزات، لوازم جانبی و خدمات پس از فروش لوازم عکاسی و فیلمبرداری تاسیس گردید.نورنگار در طول سالیان اخیر فعالیت خود توانسته است با تکیه به خلاقیت و توانمندی پرسنل کوشای خود به موفقیت های قابل توجهی دست یابد . شعارکارکنان نورنگار عبارت است از :

هدف از فروش کمک به دیگران در بدست آوردن احساس خوشایندی که می خواهند از خودشان و خریدشان داشته باشند، و این تعیین کننده سیاست کلی نورنگار است. به همین دلیل این مجموعه موفق شده است با بکارگیری شیوه هایی که در نهایت منجر به رضایت مشتریان می شود در جهت تهیه اقلام مورد نیاز عکاسان و فیلمبرداران اقدامات موثری انجام داده و از این طریق به اعتبار قابل توجهی دست یافته است . تهیه و توزیع طیف گسترده ای از تجهیزات عکاسی ، عملاً نورنگار را به مرکزی تبدیل کرده که قادر است تمام نیازهای مشتریان را در اسرع وقت تهیه و با مناسب ترین قیمت در اختیار آنان بگذارد .

در جهت رضایتمندی هرچه بیشتر خریداران ، نورنگار علاوه بر توزیع گسترده محصولات Canon ،( کانن )و Nikon ، (نیکون ) با بررسی و انتخاب مارک معتبر جهانی ،

1. نمایندگی انحصاری فروش باتری ها و شارژرهای حرفه ای شرکت هنل Hahnel کشور ایرلند

2. کیف های شرکت معتبر نانیوپرو ( NaneuPro) آمریکا

3. لوازم حرفه ای تمیز کننده لنز و حسگر شرکت (LensPen)کشور کانادا

4. رسانه آرشیوی با قدرت ماندگاری بالای شرکت ( Delkin Devices) کشور آمریکا

5. تجهیزات حرفه ای نورپردازی (فتوفلکس )PhotoFlex کشورآمریکا

6. سه پایه های حرفه ای و کیف های بنرو ( Benro ) کشور چین

7. فیلتر های مختلف عکاسی haida کشور چین

را اخذ نموده وبا توجه به اهمیت IT و بخصوص تجارت الکترونیک در دنیای امروز، همگام با شرکتهای معتبر بین المللی پایگاه اینترنتی انحصاری خود را به آدرس www.dorbinshop.com و www.noornegar.com راه اندازی نموده است . خریداران محترم می توانند از طریق این پایگاه به آخرین اخبار در زمینه محصولات دیجیتال دسترسی داشته ونیازمندی های خود را با مشخصات فنی در این سایت بیابند

کاربر گرامی؛ اعتبار آگهی با عنوان ((بهترین قیمت دوربین CANON)) به اتمام رسیده است. در صورت تمایل می توانید از آگهی های مرتبط و کالاهای مرتبط با موضوع این آگهی دیدن فرمایید.


لیست قیمت دوربين عكاسی ديجيتال

جدیدترین آگهی ها: دوربين عكاسی ديجيتال

همه آگهی های دوربين عكاسی ديجيتال