409
کالای نو

سرویس کاور و ملحفه کریستال ترکیه مدلYASEMİN FUŞYA -یک نفره 3 تکه

سرویس کاور و ملحفه کریستال ترکیه مدلYASEMİN FUŞYA -یک نفره 3 تکه

تعداد تکه : 3 عدد

نوع تکه: کاور لحاف + 1 عدد روبالشتی+ملحفه رو تشکی

سایزکاور لحاف: 160*220

سایزروبالشی 1عدد: 50*70

سایزملحفه رو تشکی: 220*160

جنس پارچه : 100% پنبه...پارچه پنبه ی سبک

قابليت شستشو:سرویس کاور و ملحفه کریستال ترکیه مدلYASEMİN FUŞYA -یک نفره 3 تکه ،قابلیت شستشو با دست و ماشين لباسشويي در دماي 30 درجه و با مايع شستشو را دارد.

بیشتر بدانید:

بعد از یک روز سخت که کلی مشغله را پشت سرهم گذاشته ایم فقط میتواند یک استراحت خوب و راحت ما را آماده برای شروع دوباره فعالیت روزمره کند، آنچه همه به آن نیاز دارند، خوابی خوب و با آرامش است. برای خوابی راحت نیزبستر مناسب و راحت خیلی مهم است. یک بستر استاندارد شامل سرویس خواب نرم، سرویس ملحفه‌ ی با کبفیت و تنوع رنگ و بالش های استاندارد است. سرویس کاور و ملحفه کریستال ترکیه مدلYASEMİN FUŞYA -یک نفره 3 تکه را که شرکت (ZORLU) با برند«KRISTAL» با کیفیت دوخت بی نقص و پارچه‌‌هایی مرغوب، تولید کرده است، بهترین گزینه برای داشتن خوابی خوش است. این ست کاورسه‌ تکه شامل یک کاور( روکش) لحاف، یک روتشکی یک روبالشیبوده که برای تخت‌های یک‌نفره طراحی شده است. جنس پارچه این محصول 100% پنبه است. روکش لحاف با داشتن دکمه، لحاف را به‌خوبی در خود نگه می‌دارد؛ همچنین روتشکی این محصول به صورت فلت بوده و روی تشک شما قرار میگیرد و جلوه ای زیبایی به سرویس خواب شما میدهد.همچنین میتوانید رنگ های دیگه این محصول را در همین دسته بندی ملاحظه بفرمایید.

کاربر گرامی؛ اعتبار آگهی با عنوان ((سرویس کاور و ملحفه کریستال ترکیه مدلYASEMİN FUŞYA -یک نفره 3 تکه)) به اتمام رسیده است. در صورت تمایل می توانید از آگهی های مرتبط و کالاهای مرتبط با موضوع این آگهی دیدن فرمایید.


لیست قیمت ملحفه-روتختی

جدیدترین آگهی ها: ملحفه-روتختی

همه آگهی های ملحفه-روتختی