1679
کالای نو

فروش يو پي اس هاي مارك فاراتل نمايندگي انحصاري خدمات تهران

يو پي اس (UPS) مخفف عبارت Uninterruptible Power Supply و به معني منبع تغذيه بدون وقفه است. در حقيقت يو پي اس ها، دستگاههايي هستند که علاوه بر محافظت از مصرف کننده ها و يا همان دستگاههاي منصوبه به خود در مقابل نوسانات و اختلالات برق شهر، وظيفه تامين برق مناسب و بدون وقفه را براي آنان نيز برعهده دارند بدين معني که قادرند تا بدون توجه به نوسانات و اختلالات برق شهر و حتي قطع برق، با توجه به انرژي الکتريکي ذخيره شده در باتري ها، همواره يک برق مناسب را در اختيار مصرف کننده ها قرار دهند.

رنج کاربري دستگاههاي يو پي اس بسيار متنوع بوده و از کاربردهاي خانگي گرفته تا تجهيزات خاص و حساس را شامل ميگردد.

يو پي اس هاي فاراتل با توجه به اين تنوع کاربرد، در مدل ها و توان هاي متفاوت توليد مي گردند. همه رده هاي يو پي اس هاي توليدي فاراتل، هوشمند بوده و مجهز به ميکروپروسسور مي باشند. همگي قابليت مديريت و کنترل از راه دور را دارا هستند و....

مدل هاي مختلف يو پي اس هاي توليدي فاراتل در زير آمده است. لازم به ذکر است در حال حاضر بيش از 500/000 دستگاه يو پي اس فاراتل در سراسر کشور مورد بهره برداري قراردارد و روز به روز به تعداد کاربران و مصرف کنندگان يو پي اس هاي فاراتل افزوده مي گردد.

کاربر گرامی؛ اعتبار آگهی با عنوان ((فروش يو پي اس هاي مارك فاراتل نمايندگي انحصاري خدمات تهران)) به اتمام رسیده است. در صورت تمایل می توانید از آگهی های مرتبط و کالاهای مرتبط با موضوع این آگهی دیدن فرمایید.


لیست قیمت یو پی اس - UPS

بروزترین کالاهای مرتبط: کالاهای بیشتر

ALJA KR-RM 10000L Online External Battery
ALJA KR-6000L Online External Battery
ALJA KR-RM 3000L Online External Battery
ALJA KR-RM 2000L Online External Battery
ALJA KI Series 3000L Line Interactive External Battery
ALJA KR-2000L Online External Battery
ALJA KR-RM-1000L Online External Battery
ALJA KR-1000L Online External Battery
ALJA KI Series 1000L Line Interactive External Battery
ALJA LCD Series 700VA Line Interactive External Battery

جدیدترین آگهی ها: یو پی اس - UPS

همه آگهی های یو پی اس - UPS