3344
دست دوم

فروش Samsung Note 2 N7102 دو سیم کارت

یک دستگاه گوشی سامسونگ نوت 2 دو سیم کارت (DSFA) مشابه آکبند به فروش می رسد.

- حافظه داخلی دستگاه 16GB و رنگ آن خاکستری می باشد.

-

- کوچکترین تفاوتی میان این دستگاه و دستگاه آکبند به لحاظ ظاهری، فنی و اوازم جانبی وجود ندارد.

-

- با توجه به عدم وجود این دستگاه در بازار ایران هزینه خرید این گوشی از خارج از کشور و وارد کردن آن در حال حاضر 2,100,000 تومان می باشد.

-

- مشخصات سخت افزاری دستگاه مشابه Samsung Galaxy Note || N7100 می باشد به غیر از داشتن تکنولوژی DSFA که در پایین توضیح داده شده است. برای دیدن مشخصات سخت افزاری گوشی می توانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_ii_n7100-4854.php

- این دستگاه یکی از 4 مدل گوشی DSFA تولید شده در جهان می باشد. DSFA یا Dual Sim Full Active به معنی پشتیبانی همزمان از دوسیم کارت می باشد به صورتی که علاوه بر فعال بودن همزمان دو سیم کارت همانند دیگر گوشی های دو سیم کارت موجود در بازار، برقرای تماس با یکی از سیم کارت ها موجب از دسترس خارج شدن سیم کارت دیگر نمی شود.اکثر گوشی های دو سیم کارت بازار از نوع Dual Standby هستند که تماس با یک سیم کارت به معنی خارج شدن سیم کارت دیگر از شبکه مادام مکالمه می باشد.

- لوازم جانبی اضافی:

- باطری ظرفیت بالا Zero Lemon 9300 mAh (سه برابر ظرفیت باطری استاندارد نوت 2) به ارزش 180000 تومان.

- سه مدل کاور مختلف برای استفاده در شرایط مختلف (ژله ای، هارد بوک و کاور مخصوص هنگام استفاده از باطری 9300 ) جمعا به ارزش 100000 تومان

- کارت حافظه 32GB به ارزش 85000 تومان

کاربر گرامی؛ اعتبار آگهی با عنوان ((فروش Samsung Note 2 N7102 دو سیم کارت)) به اتمام رسیده است. در صورت تمایل می توانید از آگهی های مرتبط و کالاهای مرتبط با موضوع این آگهی دیدن فرمایید.


لیست قیمت گوشی موبايل

جدیدترین آگهی ها: گوشی موبايل

همه آگهی های گوشی موبايل