3467
کالای نو

نمایندگی دی لینک D-Link (سوئیچ دی لینک)

سوئیچ دی لینک : 24Port/L3/management / DES-3326SR

سوئیچ دی لینک : 16Port/Vlan/management / DES-3216

سوئیچ دی لینک : 24Port/Vlan/management / DES-3225G

سوئیچ دی لینک : 48Port/Vlan/management / DES-3550

سوئیچ دی لینک : 16Port/unmanage / DES-1016

سوئیچ دی لینک : 16Port/unmanage / DES-916x

سوئیچ دی لینک : 24Port/unmanage / DES-1024D

سوئیچ دی لینک : 24Port/unmanage / DGS-1024D

سوئیچ دی لینک :+24Port/unmanage/ DES-1024R

سوئیچ دی لینک : 8Port/unmanage / DES-1008D

سوئیچ دی لینک : 32Port/unmanage / DFE-932RX

سوئیچ دی لینک : 24Port/unmanage/DFE -2624IX

سوئیچ دیلینک ، سوئیچ شبکه دیلینک ، سوییچ دی لینک ، فروش دیلینک ، خرید دی لینک ، نماینده دی لینک ، وارد کننده دی لینک ، دیلینک DLINK ، تجهیزات دی لینک

D-Link KVM Switches: انواع سوئیچ دی لینک – انواع سوییچ D-link

DKVM-IP1 1 port IP based KVM Switch 7,000,000

DKVM-IP8 8 port IP KVM Switch 10,500,000

DKVM-16 16-Port Keyboard, Video & Mouse (KVM) Switch with 3 Cable 5,220,000

DKVM-8E 8-Port Keyboard, Video & Mouse (KVM) Switch with 2 Cable 2,950,000

DKVM-4K 4-port mini KVM switch with with 2 Cable 510,000

DKVM-4U 4 port USB KVM Switch 660,000

DKVM-121 2-port mini KVM Switch with Audio Port 360,000

DKVM-CB Cable PS/2 Keyboard Cable + PS/2 Mouse Cable + Monitor Cable 110,000

D-Link Transceivers & Media Converters:

DMC-300SC Fast Ethernet UTP to Fast Ethernet Multi-mode Fiber (2km, SC) 900,000

DMC-515SC Fast Ethernet UTP to Fast Ethernet Single-mode Fiber (15km, SC) 1,400,000

DMC-920 Fast Ethernet UTP to Fast Ethernet Single-mode Fiber Dual Wavelength 2,600,000

DMC-530SC Fast Ethernet UTP to Fast Ethernet Single-mode Fiber (30km, SC) 1,550,000

DMC-560SC Fast Ethernet UTP to Fast Ethernet Single-mode Fiber (60km, SC) 1,900,000

DMC-700SC 1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter 1,800,000

DMC-810SC 1000Base-T UTP to 1000Base-LX SM SC Gigabit Fiber Media Converter (Up to 10km) 2,850,000

DMC-615SC Multi-mode Fiber (2km SC) to Fast Ethernet Single-mode Fiber (15km) 2,470,000

DMC-1000 16-Slot Chassis-Based Media Converter 4,370,000

D-Link Ethernet Unmanaged Switches:

DES-1005D 5-port Fast Ethernet N-Way Switch 190,000

DES-1008D 8-port Fast Ethernet N-Way Switch 265,000

DES-1016D 16-port Fast Ethernet N-Way Desktop Switch 630,000

DES-1024D 24-port Fast Ethernet N-Way Desktop Switch 850,000

DES-1024R+ 24-port Fast Ethernet Rack Mount Switch with Fiber optional Module 1,500,000

DES-102F 2 port 100BaseFx Module for DES-1024R+ 1,500,000

DES-1026G 24-Port Fast Ethernet Switch + 2-Port Copper Gigabit 1,550,000

DES-1050G 48-Port 10/100Mbps Unmanaged switch with 2-Port 10/100/1000Mbps ports 3,150,000

DES-1018DG 16 port 10/100Mbps + 2 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch 1,090,000

DES-1024DG 22 port 10/100Mbps + 2 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch 1,240,000

واحد فروش : 88929864 ، 88929122

فکس : 88929862

WWW.IBC1.IR

کاربر گرامی؛ اعتبار آگهی با عنوان ((نمایندگی دی لینک D-Link (سوئیچ دی لینک) )) به اتمام رسیده است. در صورت تمایل می توانید از آگهی های مرتبط و کالاهای مرتبط با موضوع این آگهی دیدن فرمایید.


لیست قیمت سوئيچ شبکه - SWITCH

جدیدترین آگهی ها: سوئيچ شبکه - SWITCH

همه آگهی های سوئيچ شبکه - SWITCH